19.10.2018 16:09

Nový přírůstek do vozového parku


V nedávné době jsme přivedli do našeho „týmu“ nového člena, tím je krásné, nové, funkční Volvo s nakládací rukou. 

Tento krasavec byl přidělen zkušenému řidiči Martinovi, který našeho nováčka provází krajinou, společně významně šetří životní prostředí, pracují bezpečně, rychleji a kvalitněji.

Cílem je neustále zlepšovat služby pro naše zákazníky, klademe důraz na spokojenost, rychlost a vzájemnou spolupráci 

Přejeme všechny kilometry bez nehod, spoustu odvedené práce a mnoho spokojených zákazníků!


Nabízíme

Kovy
Na našich sběrnách vykupujeme od občanů i firem železný šrot, litinu, barevné kovy, akubaterie. Při větších množstvích zajistíme nakládku a odvoz. Naše váhy jsou pravidelně úředně kalibrovány. Pro aktuální ceny kontaktuje naše sběrná místa.
Papír
Na všech sběrnách vykupujeme papír, lepenku, noviny, časopisy. Tyto odpady jsou dále tříděny v návaznosti na požadavky odběratelů z řad zpracovatelů papíru.

Naše provozovny

 

Aktuality

Ve dnech 18.-19.7.2019 bude pobočka Hlučín uzavřena z důvodu čerpání dovolené. V případě potřeby vás rádi obsloužíme na pobočce v Kravařích.
Ve dnech 18.-19.7.2019 bude pobočka Dolní Benešov uzavřena z důvodu čerpání dovolené. V případě potřeby se můžete obrátit na provozovnu v Kravařích.
v nedávné době jsme pořídili nové malé nákladní auto z důvodu lepších emisí a zlepšení obsluhy našich zákazníků.

pořízení nového zametacího stroje:

i díky dotacím EU a rozpočtu ČR  se nám podařilo v březnu 2014 pořídit zametací stroj díky čemu se významně sníží výskyt prachu v ovzduší a tím dojde ke zlepšení životního prostředí.

Děkujeme všem zůsčastněným.

Hliník se přestěhoval do Opavy :)

Na závěr školního roku byla vyhodnocena soutěž pro školy ve sběru hliníku. Nejlepšími sběrači hliníku se staly ZŠ Mokré Lazce (celkem 69 kg; 1,57 kg na žáka), ZŠ a MŠ Branka u Opavy (celkem 114 kg; 1,21 kg na žáka) a ZŠ T. G. Masaryka, Opava-Riegrova (celkem 466 kg; 0,96 kg na žáka), která zároveň sesbírala celkově největší množství hliníku.

iso 9001